چرا به وب سایت نیاز دارید؟

 

وب سایت فروشگاهی

چرا به وب سایت فروشگاهی نیاز داریم؟ اجازه بدید حالت های مختلف رو با هم بررسی کنیم: فرض می کنیم شما یک فروشگاه فیزیکی و نه مجازی دارید.. خدا رو شکر کار و بار هم خوبه و همه چی راضی کننده اس.. با این حال چرا برای شما بهتره که در کنار فروشگاه فیزیکی تون یک فروشگاه مجازی هم داشته باشید؟

توسعه فروشگاه مجازی نامحدوده

فروشگاه فیزیکی شما ظرفیت محدودی داره. مثلا شما می تونید 100 نوع محصول و از هر نوع 100 رقم تو فروشگاهتون ارائه کنید و اضافه کردن نوع یا تعداد بیشتری محصول براتون مقدور نیست چون ظرفیت ویترین شما محدوده، ظرفیت قفسه ها محدوده، مساحت فروشگاه محدوده.. اما فروشگاه مجازی این قابلیت رو داره که هر تعداد محصول با هر تنوعی که مایلید داشته باشید و به مشتری هاتون ارائه بدید.

هزینه ناچیز راه اندازی و نگه داری فروشگاه اینترنتی نسبت به فروشگاه فیزیکی

هزینه راه اندازی ارزان ترین فروشگاه فیزیکی برای هر کالایی که مد نظرتون هست، از هزینه راه اندازی گران ترین فروشگاه مجازی بسیار بالاتره.. و ابدا قابل مقایسه نیست. برای خرید یک مغازه صدها میلیون تومان باید هزینه کنید و برای اجاره اش ده ها میلیون بودجه نیاز دارید اما برای راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی فقط چند میلیون تومان کافیه.

تعداد مشتریای فروشگاه فیزیکی تا سقف معینی بالا میره

فروشگاه فیزیکی شما در نقطه خاصی از شهر قرار داره و مشتریای شما حتی اگه قابل توجه باشند محدود به همون نقطه از شهر هستند اما فروشگاه مجازی این قابلیت رو داره که از نقاط دیگه شهر یا از شهرهای دیگه مشتری جذب کنه و فروش شما چند برابر بشه.

فروش 24 ساعته و 7 روز هفته

یکی دیگه از مزیت های فروشگاه اینترنتی وابسته نبودن فروش به ساعات کاری و روزهای هفته هست. می تونید در حالیکه خوابیدید فروش و درآمد داشته باشید، و حتی روزهایی که تعطیلید و در منزل هستید یا حتی زمان هایی که تو سفرید. و البته اگه درست یاد بگیرید فروش فروشگاه مجازی تون از فروشگاه فیزیکی تون هم میتونه بیشتر باشه.

 

وب سایت شرکتی

شاید به نظر برسه داشتن وب سایت برای شرکت ها یه آپشنه برای بروز نشون دادن خودشون، اما حقیقت ماجرا خیلی بیشتر از اینه.

شما وقتی وب سایت دارید خدماتتون رو بهتر می تونید معرفی کنید و برای نشون دادن نقاط قوت تون دست تون بازتره.

رضایتمندی

می تونید رضایتمندیه مشتریاتونو تو وب سایت منعکس کنید و همین باعث میشه افراد بیشتری به شما اعتماد کنند.

افتخارات

می تونید جایزه هایی که گرفتید و مجوزهایی رو که دارید تو سایت تون ارائه کنید تا مزیت شما بیشتر آشکار بشه.

دسترس پذیری

مخاطب ها دوست دارند از کسایی خدمات بگیرند که بیشتر در دسترس باشند. وب سایت به شما این امکان رو میده تا رابطه نزدیکتری با مشتریای ثابت و احتمالی داشته باشید.

 

وب سایت روانشناسی

 
منتظر فرصت ها نباشید خلق شون کنید